- Час заряду 4-5 годин
- Потужність 1500 Вт
- Максимальна швидкість 60 км/год
- Пробіг на одному заряді до 70 Км
- Максимальний кут підйому 30 градусів
- Максимальне навантаження 140 кг
- Габарити ДхШхВ 120*31*37
- Вага електросамокату 25 кг
- Клас захисту IP54
Crosser T4 Turbo
Модель 2021 року, що завоювала серця багатьох користувачів.
Простота управління та надійність це одні з головних переваг цієї моделі.
10 дюймові надувні колеса, сидіння простого монтажу, велика ємність акумулятора і великий запас ходу - основні характеристики, які варті вашої уваги.
Crosser T4 Turbo виготовлений з легкого але дуже міцного алюмінію, обробленого антикорозійним покриттям, що значно збільшує термін служби електросамокату.
Легка вага електросамокату дозволяє носити його з собою або компактно укласти в багажник автомобіля.
При виготовленні грипсу на стійку керма була застосована технологія антиковзного матеріалу, що убезпечить управління Crosser T4 Turbo, а мокру погоду.
Характеристики :
Максимальне навантаження – до 140 кг
Матеріал рами - Алюміній
Конструкція - Складна
Діаметр колеса – 10 дюймів
Вага – 25 кг
Потужність електродвигуна – 1500 Вт
Місткість батареї - 15000 мА/год
Час зарядки – 4-5 годин
Дистанція пробігу – до 70 км.
Максимальна швидкість – 25 км/год
Освітлення - LED підсвічування
| Характеристики | |
| Час заряду | 4-5 годин |
| Потужність | 1500 Вт |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Пробіг на одному заряді | до 70 Км |
| Максимальний кут підйому | 30 градусів |
| Максимальне навантаження | 140 кг |
| Габарити ДхШхВ | 120*31*37 |
| Вага електросамокату | 25 кг |
| Клас захисту | IP54 |
| Відповідний тип покриття | Бруківка ,асфальт ,грунтова дорога |
| Тип шин | Пневматичні |
| Висота кермової стійки | 96-120 см |
| Кермо | регулюючий |
| Круїз контроль | так |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Бренд | Crosser |







