- Час заряду 5-6 годин
- Максимальна швидкість 35 км
- Максимальне навантаження 140-200 кг
- Діаметр коліс 14
- Рама Метал
- Гарантія 24 місяці
- Вага 80 кг
- Конструція Цільна
- Клас захисту IP 54
Електроскутер EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W | Бірюзовий електротрайк
Ідеальний транспорт для людей похилого віку, з обмеженою мобільністю або тих, хто цінує комфорт та стабільність у русі.
Основні характеристики:
-
Потужний електромотор: 1200 Вт забезпечує плавний і впевнений рух навіть на підйомах;
-
Літій-іонний акумулятор 60V, 23Ah — гарантує тривалий пробіг без потреби частих підзарядок;
-
Три швидкісні режими, які легко перемикаються відповідно до потреб користувача;
-
12-дюймові надувні колеса — чудове зчеплення з дорогою та комфорт на нерівній поверхні;
-
Барабанні тросикові гальма — надійне гальмування без ривків;
-
Передня та задня амортизація — для м’якої їзди навіть на сільських дорогах;
-
Світлодіодна кругла фара, поворотники спереду і ззаду — для безпеки у вечірній час;
-
Корзина спереду і міцний багажник позаду — зручно для покупок, перевезення особистих речей.
Кому підходить:
-
Людям похилого віку або з обмеженою рухливістю;
-
Тим, хто шукає надійний, економічний засіб пересування для міста, дачі, села;
-
Ідеальний для використання на асфальтованих дорогах, тротуарах, паркових алеях, а також добре справляється з рівними ґрунтовими шляхами.
Особливості:
-
Стійка трьохколісна конструкція — мінімум ризику падіння;
-
Не потребує водійських прав у багатьох країнах (перевірте місцеве законодавство);
-
Просте керування — ідеально для щоденного використання.
| Характеристики | |
| Час заряду | 5-6 годин |
| Максимальна швидкість | 35 км |
| Максимальне навантаження | 140-200 кг |
| Діаметр коліс | 14 |
| Рама | Метал |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вага | 80 кг |
| Конструція | Цільна |
| Клас захисту | IP 54 |
| Тип шин | Пневматичні (надувні) |
| Круїз контроль | Так |
| Потужність (Вт) | 1200 Вт |
| Особливості | Поворотники, Сигналізація, Батарейка від фірми CATL, Багажник - трансформер , інформативний LED -дісплей, Літій-іонний акумулятор, Метал, Сигналізація, Вологозахист, Преміум виробник, Легкий, Дистанційний запуск. |
| Акумулятор | Літій-іонний акумулятор |
| Гальма | Барабанні/Дискові |
| Розміри | 165 - довжина |
| Кількість передач | 3 |
| Тип двигуна | Редукторний |
| Амортизація | Передня, задня, під сидінням |
| Ландшафт | Бруківка, асфальт , грунтова дорога, бездоріжжя , траса, гори, поле, ліс, місто, село |
| Робоча температура | Від мінус 10 до плюс 40 |
| Освітлення | Led фара, стоп, поворотники. |
| Максимальний кут | 30 |
| Сигналізація | Пульт - сигналізація + функції дистанційного запуску та блокування (2 пари ключів) |
| Комплектація | Електровелосипед, зарядний пристрій, гарантійний талон, товарний чек, мануал, сигналізація, набір ключів, брелки, |
| Для кого? | Діти від 9-10 років, Дорослі, Люди з інвалідністю, Люди похилого віку, Підлітки, Доставка їжі , Для Мам, Для Тат, Дідусів та Бубусь) |
| Країна виробник | Нідерланди |
| PAS-система | Так |
| Регулювання сидіння | Так |
| Живі фото товару? | Так |
| Рік | 2025 |
| Матеріал Дисків | Метал |
| Показники на дісплеї | Швидкість, заряд, дистанція пробігу. |
| Режими їзди | Електричний |
| Як приходить на Нову Пошту | Зібраний ( окремо тільки переднє колесо) |
Електроскутер EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W | Бірюзовий електротрайкІдеальний транспорт для людей похилого віку, з обмеженою мобільністю або тих, хто цінує комфорт та стабільність у русі.Основні характеристики: Потужний електромотор: 1200 Вт забезпечує плавний і впевнений рух навіть на підйомах; Літій-іонний акумулятор 60V, 23Ah — гарантує тривалий пробіг без потреби частих підзарядок; Три швидкісні режими, які легко перемикаються відповідно до потреб користувача; 12-дюймові надувні колеса — чудове зчеплення з дорогою та комфорт на нерівній поверхні; Барабанні тросикові гальма — надійне гальмування без ривків; Передня та задня амортизація — для м’якої їзди навіть на сільських дорогах; Світлодіодна кругла фара, поворотники спереду і ззаду — для безпеки у вечірній час; Корзина спереду і міцний багажник позаду — зручно для покупок, перевезення особистих речей. Кому підходить: Людям похилого віку або з обмеженою рухливістю; Тим, хто шукає надійний, економічний засіб пересування для міста, дачі, села; Ідеальний для використання на асфальтованих дорогах, тротуарах, паркових алеях, а також добре справляється з рівними ґрунтовими шляхами. Особливості: Стійка трьохколісна конструкція — мінімум ризику падіння; Не потребує водійських прав у багатьох країнах (перевірте місцеве законодавство); Просте керування — ідеально для щоденного використання. ..
Електроскутер EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W | чорний електротрайкІдеальний транспорт для людей похилого віку, з обмеженою мобільністю або тих, хто цінує комфорт та стабільність у русі.Основні характеристики: Потужний електромотор: 1200 Вт забезпечує плавний і впевнений рух навіть на підйомах; Літій-іонний акумулятор 60V, 23Ah — гарантує тривалий пробіг без потреби частих підзарядок; Три швидкісні режими, які легко перемикаються відповідно до потреб користувача; 12-дюймові надувні колеса — чудове зчеплення з дорогою та комфорт на нерівній поверхні; Барабанні тросикові гальма — надійне гальмування без ривків; Передня та задня амортизація — для м’якої їзди навіть на сільських дорогах; Світлодіодна кругла фара, поворотники спереду і ззаду — для безпеки у вечірній час; Корзина спереду і міцний багажник позаду — зручно для покупок, перевезення особистих речей. Кому підходить: Людям похилого віку або з обмеженою рухливістю; Тим, хто шукає надійний, економічний засіб пересування для міста, дачі, села; Ідеальний для використання на асфальтованих дорогах, тротуарах, паркових алеях, а також добре справляється з рівними ґрунтовими шляхами. Особливості: Стійка трьохколісна конструкція — мінімум ризику падіння; Не потребує водійських прав у багатьох країнах (перевірте місцеве законодавство); Просте керування — ідеально для щоденного використання. ..
Електроскутер EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W | Бірюзовий електротрайкІдеальний транспорт для людей похилого віку, з обмеженою мобільністю або тих, хто цінує комфорт та стабільність у русі.Основні характеристики: Потужний електромотор: 1200 Вт забезпечує плавний і впевнений рух навіть на підйомах; Літій-іонний акумулятор 60V, 23Ah — гарантує тривалий пробіг без потреби частих підзарядок; Три швидкісні режими, які легко перемикаються відповідно до потреб користувача; 12-дюймові надувні колеса — чудове зчеплення з дорогою та комфорт на нерівній поверхні; Барабанні тросикові гальма — надійне гальмування без ривків; Передня та задня амортизація — для м’якої їзди навіть на сільських дорогах; Світлодіодна кругла фара, поворотники спереду і ззаду — для безпеки у вечірній час; Корзина спереду і міцний багажник позаду — зручно для покупок, перевезення особистих речей. Кому підходить: Людям похилого віку або з обмеженою рухливістю; Тим, хто шукає надійний, економічний засіб пересування для міста, дачі, села; Ідеальний для використання на асфальтованих дорогах, тротуарах, паркових алеях, а також добре справляється з рівними ґрунтовими шляхами. Особливості: Стійка трьохколісна конструкція — мінімум ризику падіння; Не потребує водійських прав у багатьох країнах (перевірте місцеве законодавство); Просте керування — ідеально для щоденного використання. ..
Електроскутер EVOBIKE Luna TRIO | 60V Li-ion 23Ah 1200W | Бірюзовий електротрайкІдеальний транспорт для людей похилого віку, з обмеженою мобільністю або тих, хто цінує комфорт та стабільність у русі.Основні характеристики: Потужний електромотор: 1200 Вт забезпечує плавний і впевнений рух навіть на підйомах; Літій-іонний акумулятор 60V, 23Ah — гарантує тривалий пробіг без потреби частих підзарядок; Три швидкісні режими, які легко перемикаються відповідно до потреб користувача; 12-дюймові надувні колеса — чудове зчеплення з дорогою та комфорт на нерівній поверхні; Барабанні тросикові гальма — надійне гальмування без ривків; Передня та задня амортизація — для м’якої їзди навіть на сільських дорогах; Світлодіодна кругла фара, поворотники спереду і ззаду — для безпеки у вечірній час; Корзина спереду і міцний багажник позаду — зручно для покупок, перевезення особистих речей. Кому підходить: Людям похилого віку або з обмеженою рухливістю; Тим, хто шукає надійний, економічний засіб пересування для міста, дачі, села; Ідеальний для використання на асфальтованих дорогах, тротуарах, паркових алеях, а також добре справляється з рівними ґрунтовими шляхами. Особливості: Стійка трьохколісна конструкція — мінімум ризику падіння; Не потребує водійських прав у багатьох країнах (перевірте місцеве законодавство); Просте керування — ідеально для щоденного використання. ..

































