- Максимальна швидкість 50 км/год
- Максимальне навантаження 150 кг
- Діаметр коліс 26
- Потужність двигуна 500 Вт
- Гарантія 24 місяців
- Тип шин Пневматичні широкі (надувні)
- Матеріал рами Алюміній
- Бренд Crosser
- Ємність акумулятора, А/год 16000Ah
Crosser Sport 26'' електровелосипед (48В/500Вт|16000Аг) ідеально підходить для поїздок по місту. Він має безліч переваг для тих, хто їде на роботу або прогулянці. Двигун велосипеда працює від літій-іонного акумулятора Samsung ємністю 16000 Аг. В залежності від навантаження, на одному заряді велосипед може проїхати від 40 до 60 км. В комплекті з велосипедом є компактний зарядний пристрій, а час повного заряду акумулятора складає 5 годин.
Якщо в акумулятора розряджиться під час поїздки, ви можете легко доїхати до місця призначення, крутячи педалі. Благодаря облегченій алюмінієвій рамі велосипед має невелику вагу, всього 22 кг, при максимально дозволеній вазі 150 кг.
Конструкція рами добре збалансована з урахуванням електричного двигуна з редуктором, щоб вам було зручно їхати без перешкод. Модель оснащена гідравлічною амортизаційною вилкою для їзди по бездоріжжю. Використовується надійне навісне обладнання, завдяки якому вам не завадить їзда по суворому бездоріжжю. На моделі встановлені посилені гідравлічні гальма, щоб зупинити велосипед. Крім того, усі системи ізолювання забезпечені ступенем захисту від води та вологості з індексом 65.
Технічні характеристики:
Потужність двигуна - 500 Вт
Акумулятор - 16000 Аг
Запас ходу - 60 км
Максимальне навантаження - 150 кг
Матеріали рами - Алюміній
Асистент - є
Тип гальм - Дискові
Діаметр колеса - 26
Комплектація - велосипед, зарядний, інструкція, гарантійний.
| Характеристики | |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Діаметр коліс | 26 |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Гарантія | 24 місяців |
| Тип шин | Пневматичні широкі (надувні) |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Бренд | Crosser |
| Ємність акумулятора, А/год | 16000Ah |
| Дисплей | LCD |
| Запас ходу без підзарядки | 60 км |
| Зарядний пристрій | ✅ |
| Номінальна напруга акумулятора | 48V |
| Особливості | PAS система |
| Сидіння | MBT |
| Акумулятор | Li-ion |
| Вага електровелосипеда | 22 кг |
| Обода електровелосипеда | Двостінні алюмінієві протиударні |

















