- Час заряду 6-8 годин
- Максимальне навантаження До 100 кг
- Вікова група Від 14 років
- Колір Сірий
- Діаметр коліс 14"
- Потужність двигуна 350 Вт
- Гарантія 12 місяців
- Тип шин Пневматичні широкі (надувні)
- Бренд Engwe
| Характеристики | |
| Час заряду | 6-8 годин |
| Максимальне навантаження | До 100 кг |
| Вікова група | Від 14 років |
| Колір | Сірий |
| Діаметр коліс | 14" |
| Потужність двигуна | 350 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип шин | Пневматичні широкі (надувні) |
| Бренд | Engwe |
| Ємність акумулятора, А/год | 10 А/г |
| Ємність акумулятора, Вт/год | 480 Вт/г |
| Запас ходу без підзарядки | до 35 км, гібридний - до 80 км |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 В |
| Модель | T14 |
| Максимальна швидкість | 25 км/г |
| Акумулятор | Li-ion |
| Вага електровелосипеда | 31 кг |
| Гальма | Дискові |
| Задня підвіска | так |
| Зкладний | так |
| Вид | Міський |
| Вилка | Амортизаційна |

